Image Alt

Florystyka okolicznościowa

bukiety różne okazje : imieniny, urodziny, rocznice, flowerboxy, florystyka funeralna

Jeden bukiet potrafi zmienić całe wnętrze, poprawić nastrój, wyrazić więcej niż tysiąc słów.

Jeśli chcesz wyrazić niepowtarzalny charakter swojego wnętrza, wzbogać je świeżymi kwiatami, dzięki nim zachwyci wszystkich gości. Prowadzona przez nas pracownia to miejsce, w którym powstają bukiety na rocznice, kwiaty na urodziny, imieniny i wiele innych okazji. Stawiamy na oryginalność, a tym co nas wyróżnia są ciekawe połączenia różnych roślin. Dlatego jeśli szukasz czegoś ciekawego na wyjątkową okazję my pomożemy Ci to znaleźć. Co więcej, oprócz tradycyjnych bukietów tworzymy również inne kompozycje, na przykład flowerboxy.

Florystyka okolicznościowa to także wiązanki funeralne, za pomocą których można oddać hołd zmarłemu i wyrazić współczucie dla bliskich. Zgodnie z naszą kulturą kwiaty odgrywają dużą rolę w uroczystościach pogrzebowych, ponieważ razem ze zniczami stanowią znak pamięci. W ramach oferty funeralnej wykonujemy wieńce pogrzebowe, rzymskie, wiązanki, ale także dekoracje trumny lub urny oraz kompozycje na święto zmarłych.

Nasza oferta:

Bukiety na różne okazje (imieniny, urodziny, rocznice) / Bukiety gratulacyjne / Flowerboxy / Florystyka funeralna ( wieńce pogrzebowe, wieńce rzymskie, wiązanki pogrzebowe) / Dekoracje urny / Dekoracje trumny / Kompozycje na Święto Zmarłych

Nasze realizacje

Opinie klientów

Bardzo dziękujemy za fantastyczne przygotowanie kwiatowych dekoracji do ślubu. Pani Ilona jest profesjonalistka w swoim fachu. Kreatywna, konkretna, pomocna, uczciwa, zaangażowana i również konkurencyjna cenowo. Dekoracje były bogate, eleganckie, świeże, pięknie przygotowane. Bardzo jeszcze raz dziękujemy Pani Ilono.

Agnieszka R.

Opinie klientów

Bardzo polecam Pania Ilone i jej zespół. Kontakt z Pania Ilona wspaniały, to bardzo dobra i sympatyczna kobieta. Pełen profesjonalizm, jeśli chodzi o wystrój sali weselnej i kościoła. Byłam zachwycona jak zobaczyłam te wszystkie piękne dekoracje. Jeszcze raz bardzo polecam, ponieważ Pani Ilona spełniła moje oczekiwania w 100 %, dziękuję!

Dominika K.

Opinie klientów

Polecam z całego serca Panią Ilonę, dzięki niej ten dzień jest jeszcze piękniejszy. Bukiet były przepiękny. Nie moglam wymarzyć sobie piękniejszego. Kontakt z Pania Iloną cudowny.

Michalina K.

Napisz do nas już dziś