Image Alt

Las w słoiku

zamknięty ekosystem, ogrody w szkle obrazy wertykalne lasy w szkle

Nasze lasy wyróżnia staranność wykonania i naturalność. Dzięki czemu są idealnym pomysłem na prezent imieninowy urodzinowy czy jako podziękowanie dla rodziców w Dniu Ślubu.

Wszystkie wykonywane w naszej pracowni florystycznej realizacje tworzone są z niezwykłą starannością. Wiele z nich doskonale sprawdzi się jako prezent na imieniny, urodziny lub jako forma podziękowania, np. dla rodziców podczas ślubu.

Klientom oferujemy szklane ogrody idealne do dekoracji do domu lub biura. Wszystkie z nich tworzone są ze specjalnie wybranych i dopasowanych do siebie roślin, dzięki czemu tworzą właściwy i odpowiedni do rozwoju ekosystem.

Każdy las w słoiku wykonywany jest przez odpowiednio wykształconą i uprawnioną do tego osobę, dlatego klienci mogą mieć pewność, że kupiona roślina będzie dobrze się rozwijać i doskonale prezentować przez długi czas.

Las w słoiku to doskonały prezent dla bliskiej osoby, kupując go w naszej pracowni dodatkowo otrzymasz jeszcze list dla przyszłego właściciela. Znajdzie on w nim cenne wskazówki na temat pielęgnacji. Jeśli kupujesz szklany ogród na prezent, to możemy zapakować go w szary papier, dzięki czemu będzie od razu gotowy do wręczenia.

Nasze realizacje

Opinie klientów

Bardzo dziękujemy za fantastyczne przygotowanie kwiatowych dekoracji do ślubu. Pani Ilona jest profesjonalistka w swoim fachu. Kreatywna, konkretna, pomocna, uczciwa, zaangażowana i również konkurencyjna cenowo. Dekoracje były bogate, eleganckie, świeże, pięknie przygotowane. Bardzo jeszcze raz dziękujemy Pani Ilono.

Agnieszka R.

Opinie klientów

Bardzo polecam Pania Ilone i jej zespół. Kontakt z Pania Ilona wspaniały, to bardzo dobra i sympatyczna kobieta. Pełen profesjonalizm, jeśli chodzi o wystrój sali weselnej i kościoła. Byłam zachwycona jak zobaczyłam te wszystkie piękne dekoracje. Jeszcze raz bardzo polecam, ponieważ Pani Ilona spełniła moje oczekiwania w 100 %, dziękuję!

Dominika K.

Opinie klientów

Polecam z całego serca Panią Ilonę, dzięki niej ten dzień jest jeszcze piękniejszy. Bukiet były przepiękny. Nie moglam wymarzyć sobie piękniejszego. Kontakt z Pania Iloną cudowny.

Michalina K.

Napisz do nas już dziś