Letnie Brzmienia 2023

Mieliśmy niesamowitą przyjemność być częścią tegorocznej edycji festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2023. Nasze warsztaty wiankowe były prawdziwym hitem, przyciągając setki uczestników z każdego festiwalowego miasta, które odwiedziliśmy.

Podczas trwania całej trasy Santander Letnie Brzmienia, która objęła 6 największych festiwalowych miast – Kraków, Rzeszów, Gdańsk, Łódź, Wrocław i Poznań – przeszkoliliśmy i przygotowaliśmy ponad 600 wianków. To było wyjątkowe doświadczenie, obserwować ludzi, którzy z pasją tworzyli swoje własne dzieła sztuki z kwiatów i zieleni.

Co więcej, mieliśmy okazję spotkać i uszczęśliwić ponad 1000 osób, które wzięły udział w naszych warsztatach. Nasze kwiatowe wianki były nie tylko piękne, ale także przynoszące uśmiech na twarze każdego, kto je stworzył. To było wyjątkowe połączenie sztuki i radości, które sprawiło, że nasze warsztaty stały się niezapomnianym elementem festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2023. Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną twórczość!

 

    Napisz do nas już dziś

    Primrose - Pracownia Florystyczna