Image Alt

Kwiaty dla firm

dekoracje recepcji, lobby hotelowego, restauracji, bukiety gratulacyjne

Przygotujemy dekoracje każdego biura, recepcji, lobby hotelowego, restauracji i miejsce spotkania biznesowego. Zaaranżujemy florystyczny wystrój apartamentu oraz każdego miejsca, w którym kwiaty odgrywają ważną rolę dla Państwa.

Zadbaj o swoje biuro i spraw, że zachwyci ono swoim wyglądem wszystkich klientów! Nasza pracowania florystyczna oferuje kwiaty dla firm, z których tworzymy wyjątkowe bukiety, wieńce na drzwi oraz inne kompozycje. Dzięki nim wnętrze Twojej firmy nabierze charakteru, a żywe rośliny sprawią, że będzie wydawało się klientom bardziej przyjazne. Nasze realizacje wykonujemy zgodnie z pomysłem klienta, a ich kolor oraz styl dopasowujemy do wyglądu wnętrza.

Żywe kwiaty w biurze to doskonały sposób na to, aby wyróżnić się spośród konkurencji. Co więcej, jeśli szukasz innej, bardziej oryginalnej dekoracji do firmy to doskonale sprawdzą się lasy w słoiku. Ich ogromną zaletą jest trwałość, a także uniwersalność, ponieważ pasują do każdego rodzaju wnętrza. Nasza krakowska pracownia florystyczna to miejsce, w którym znajdziesz wszystko czego szukasz zarówno bukiety okolicznościowe, lasy w słoiku, jak i dekoracje do całego biura.

Nasza oferta:

Dekoracje recepcji / Aranżacje lobby hotelowego i przestrzeni biurowych / Bukiety gratulacyjne /
Dekoracje świąteczne (choinki, stroiki, girlandy)

Nasze realizacje

    Napisz do nas już dziś

    Primrose - Pracownia Florystyczna