Image Alt

Warsztaty i szkolenia

warsztaty wiankowe na wieczorze panieńskim, warsztaty z tworzenia lasów w słoiku, warsztaty dla firm i instytucji.

Warsztaty florystyczne z nasza pracownią to wspaniały sposób spędzenia wolnego czasu i gwarancja świetnej zabawy.

Prowadzimy warsztaty z plecenia wianków na wieczorze panieńskim. W okresie adwentu pokazujemy jak własnoręcznie stworzyć oryginalne, świąteczne wieńce na drzwi.

Prowadzimy także warsztaty z tworzenia Lasów w słoiku dla instytucji (firmy, przedszkola, szkoły) oraz osób prywatnych. Takie warsztaty to idealny pomysł na integrację zespołu w pracy oraz pokazanie dzieciom zasad działania ekosystemu.

Nasza oferta warsztaowa:

warsztaty na wieczorze panieńskim / warsztaty z tworzenia lasów w słoiku / warsztaty z plecenia wianków adwentowych i bożonarodzeniowych

Nasze realizacje

Opinie klientów

Bardzo dziękujemy za fantastyczne przygotowanie kwiatowych dekoracji do ślubu. Pani Ilona jest profesjonalistka w swoim fachu. Kreatywna, konkretna, pomocna, uczciwa, zaangażowana i również konkurencyjna cenowo. Dekoracje były bogate, eleganckie, świeże, pięknie przygotowane. Bardzo jeszcze raz dziękujemy Pani Ilono.

Agnieszka R.

Opinie klientów

Bardzo polecam Pania Ilone i jej zespół. Kontakt z Pania Ilona wspaniały, to bardzo dobra i sympatyczna kobieta. Pełen profesjonalizm, jeśli chodzi o wystrój sali weselnej i kościoła. Byłam zachwycona jak zobaczyłam te wszystkie piękne dekoracje. Jeszcze raz bardzo polecam, ponieważ Pani Ilona spełniła moje oczekiwania w 100 %, dziękuję!

Dominika K.

Opinie klientów

Polecam z całego serca Panią Ilonę, dzięki niej ten dzień jest jeszcze piękniejszy. Bukiet były przepiękny. Nie moglam wymarzyć sobie piękniejszego. Kontakt z Pania Iloną cudowny.

Michalina K.

Napisz do nas już dziś