Image Alt

Florystyka Ślubna

Piękne dekoracje stołów i bukiety ślubne

Ślub to wyjątkowa uroczystość, warto więc zadbać o odpowiednią oprawę Tego Dnia.
Oferujemy Państwu stworzenie wyjątkowych dekoracji kwiatowych aby to wydarzenie na zawsze zapadło w pamięć i przywoływało miłe wspomnienia.

Zależy nam na tym, aby w dniu, w którym małżonkowie powiedzą sobie sakramentalne tak, wszystkie dekoracje były piękne i perfekcyjne. Kompozycje kwiatowe zdobią nie tylko kościół, ale również salę oraz samochód, to dzięki nim wszystko zyskuje niepowtarzalny charakter.

Bukiet ślubny powinien przede wszystkim podobać się Pannie Młodej, składać się z jej ulubionych kwiatów i pasować do stylu w jakim urządzone zostało przyjęcie. Zawsze chętnie słucham moich klientów i staram się odtworzyć ich wymarzone bukiety oraz dekoracje. Florystyka ślubna to wyjątkowa dziedzina, która zajmuje się tworzeniem różnorodnych kompozycji kwiatowych, które ozdobią weselne stoły, bukietów oraz innych dekoracji. To właśnie takie detale mają ogromny wpływ na to jak wygląda wnętrze.

Nasze kompozycje wykonujemy z naturalnych kwiatów, które sprowadzamy zarówno od polskich, jak i zagranicznych dostawców. Wszystkie z nich są świeże i trwałe, dzięki czemu bez trudu przetrwają całą uroczystość i będą się doskonale prezentować. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat florystyki ślubnej oraz sprawdzić jak wygląda współpraca ze mną, to serdecznie zapraszam na spotkanie przy filiżance pysznej kawy lub herbaty, podczas którego omówimy wszystkie szczegóły.

Nasza oferta ślubna:

Bukiety ślubne / Biżuteria ślubna / Kwiaty na wesele / Dekoracje samochodów / Dekoracje sal weselnych i stołów /
Dekoracje kościołów / Dekoracje ślubne / Podziękowania dla rodziców / Inne

Nasze realizacje

    Napisz do nas już dziś

    Primrose - Pracownia Florystyczna