Image Alt

Florystyka Ślubna

Piękne dekoracje stołów i bukiety ślubne

Ślub to wyjątkowa uroczystość, warto więc zadbać o odpowiednią oprawę Tego Dnia.
Oferujemy Państwu stworzenie wyjątkowych dekoracji kwiatowych aby to wydarzenie na zawsze zapadło w pamięć i przywoływało miłe wspomnienia.

Zależy nam na tym, aby w dniu, w którym małżonkowie powiedzą sobie sakramentalne tak, wszystkie dekoracje były piękne i perfekcyjne. Kompozycje kwiatowe zdobią nie tylko kościół, ale również salę oraz samochód, to dzięki nim wszystko zyskuje niepowtarzalny charakter.

Bukiet ślubny powinien przede wszystkim podobać się Pannie Młodej, składać się z jej ulubionych kwiatów i pasować do stylu w jakim urządzone zostało przyjęcie. Zawsze chętnie słucham moich klientów i staram się odtworzyć ich wymarzone bukiety oraz dekoracje. Florystyka ślubna to wyjątkowa dziedzina, która zajmuje się tworzeniem różnorodnych kompozycji kwiatowych, które ozdobią weselne stoły, bukietów oraz innych dekoracji. To właśnie takie detale mają ogromny wpływ na to jak wygląda wnętrze.

Nasze kompozycje wykonujemy z naturalnych kwiatów, które sprowadzamy zarówno od polskich, jak i zagranicznych dostawców. Wszystkie z nich są świeże i trwałe, dzięki czemu bez trudu przetrwają całą uroczystość i będą się doskonale prezentować. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat florystyki ślubnej oraz sprawdzić jak wygląda współpraca ze mną, to serdecznie zapraszam na spotkanie przy filiżance pysznej kawy lub herbaty, podczas którego omówimy wszystkie szczegóły.

Nasza oferta ślubna:

Bukiety ślubne / Biżuteria ślubna / Kwiaty na wesele / Dekoracje samochodów / Dekoracje sal weselnych i stołów /
Dekoracje kościołów / Dekoracje ślubne / Podziękowania dla rodziców / Inne

Nasze realizacje

Opinie klientów

Bardzo dziękujemy za fantastyczne przygotowanie kwiatowych dekoracji do ślubu. Pani Ilona jest profesjonalistka w swoim fachu. Kreatywna, konkretna, pomocna, uczciwa, zaangażowana i również konkurencyjna cenowo. Dekoracje były bogate, eleganckie, świeże, pięknie przygotowane. Bardzo jeszcze raz dziękujemy Pani Ilono.

Agnieszka R.

Opinie klientów

Bardzo polecam Pania Ilone i jej zespół. Kontakt z Pania Ilona wspaniały, to bardzo dobra i sympatyczna kobieta. Pełen profesjonalizm, jeśli chodzi o wystrój sali weselnej i kościoła. Byłam zachwycona jak zobaczyłam te wszystkie piękne dekoracje. Jeszcze raz bardzo polecam, ponieważ Pani Ilona spełniła moje oczekiwania w 100 %, dziękuję!

Dominika K.

Opinie klientów

Polecam z całego serca Panią Ilonę, dzięki niej ten dzień jest jeszcze piękniejszy. Bukiet były przepiękny. Nie moglam wymarzyć sobie piękniejszego. Kontakt z Pania Iloną cudowny.

Michalina K.

Napisz do nas już dziś