Image Alt

Sesje zdjęciowe

Aranżacje kwiatowe do sesji modowych i wnętrzarskich.

Tworzymy aranżacje kwiatowe do sesji modowych, makijażowych, fryzjerskich Wspólnie tworzymy projekty kwiatowe dla architektów wnętrz.

Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej coraz więcej branży modowych oraz makijażowych za tło do swoich stylizacji wybiera naturalny plener. Często są to łąki lub lasy, na których dominuje duża liczba roślin. W naszej pracowni florystycznej klienci mogą zamówić aranżacje kwiatowe do sesji, które jeszcze lepiej podkreślą jej naturalny charakter.

Kwiaty do sesji modowych i makijażowych to najczęściej różnego rodzaju rekwizyty wykonane z roślin, np. wianki, ale także bukiety, które modelki trzymają w dłoniach.

To jak wyglądają wykonane przez nas aranżacje zależy od fotografa i oczekiwań firmy, z którą współpracujemy. Nasze realizacje zawsze dopasowujemy do stylu w jakim wykonywane są ujęcia, dzięki czemu fotografie są spójne i atrakcyjne.

Takie naturalne kompozycje i aranżacje naprawdę dużo wnoszą do fotografii. Sprawiają, że całość wygląda bardziej naturalnie, przyciągają wzrok, ale jednocześnie pozwalają skupić się na modelce.

Nasze realizacje

Opinie klientów

Bardzo dziękujemy za fantastyczne przygotowanie kwiatowych dekoracji do ślubu. Pani Ilona jest profesjonalistka w swoim fachu. Kreatywna, konkretna, pomocna, uczciwa, zaangażowana i również konkurencyjna cenowo. Dekoracje były bogate, eleganckie, świeże, pięknie przygotowane. Bardzo jeszcze raz dziękujemy Pani Ilono.

Agnieszka R.

Opinie klientów

Bardzo polecam Pania Ilone i jej zespół. Kontakt z Pania Ilona wspaniały, to bardzo dobra i sympatyczna kobieta. Pełen profesjonalizm, jeśli chodzi o wystrój sali weselnej i kościoła. Byłam zachwycona jak zobaczyłam te wszystkie piękne dekoracje. Jeszcze raz bardzo polecam, ponieważ Pani Ilona spełniła moje oczekiwania w 100 %, dziękuję!

Dominika K.

Opinie klientów

Polecam z całego serca Panią Ilonę, dzięki niej ten dzień jest jeszcze piękniejszy. Bukiet były przepiękny. Nie moglam wymarzyć sobie piękniejszego. Kontakt z Pania Iloną cudowny.

Michalina K.

Napisz do nas już dziś