Image Alt

Ślub Eli & Marka

Przyjęcie Pani Eli i Pana Marka odbyło się w sali Panorama w Dworze w Tomaszowicach koło Krakowa. To był ciepły wrześniowy dzień. Idealny na ślub i wesele.

Wybierając kolory na uroczystość postawiliśmy na niezwykle eleganckie połączenie kolorystyczne czyli biel i zieleń.  Ślub odbył się na świeżym powietrzu w altanie tuz obok sali. To wyjątkowe miejsce udekorowaliśmy zieloną girlandą uplecioną z liści pistacji oraz ruskusu.

W sali użyliśmy wysokich kompozycji na geometrycznych stojakach. W dekoracji wykorzystaliśmy białe kwiaty, róży, lewkonii, goździka, eustomy dalii . Zieleń to rusus, gałązki pistacji oraz szary odcień liści eukaliptusa. Stół Państwa Młodych podkreślony był eleganckim złotym obrusem oraz zieloną girlandą z eukaliptusa. Tło za Parą Młodą stanowiła nasza podświetlana ścianka z zielonymi gałązkami idealnie komponowała się z salą Panorama w Dworze w Tomaszowicach.

Pani Młoda do ołtarza szła z bukietem wykonanym z przepięknie pachnących róż, zieleni eukaliptusa, białych jaskrów i dalii.

 

    Napisz do nas już dziś

    Primrose - Pracownia Florystyczna