Image Alt

PRIMROSE - Pracownia florystyczna Kraków, Wieliczka, Niepołomice

Nasze pomysły na prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka

Już za chwile już za momencik bardzo ważne dla wszystkich święto Dzień Babci i Dziadka. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu jaki prezent dołączyć do życzeń zapraszam na ten krótki poradnik. Pokażemy co ciekawego można zamówić dla tych wyjątkowych osób w naszej Pracownii Florystycznej. 

 

Bukiet Kwiatów 

Pomyślisz, że to bardzo oczywisty prezent ale nie musi tak być jeśli zdecydujesz się na oryginalne i ciekawe gatunki kwiatów. Dobre pracownie florystyczne, mają zawsze duży wybór wyszukanych kwiatów, dzięki czemu bukiety stają się wyjątkowe.  Na przykład zamiast goździków czy margaretek wybierz przepiękne jaskry a chcąc uniknąć tradycyjnej gerbery postaw na najpiękniejsze zimowe kwiaty – anemony. Wyprawna i doświadczona florystką pomoże dobrać kwiaty tak by w bukiecie tworzyły piękna całość. 

Kiedy nie możecie osobiście wręczyć bukietu mamy na to rozwiązanie. Skontaktujcie się bezpośrednio z lokalną pracownią florystyczną i skorzystajcie z opcji dostawy kwiatów na terenie wybranego miasta. Floryści chętnie dowożą bukiety pod wskazany adres.

Flowerbox 

To tez forma bukietu tylko, że ułożona w naczyniu, z użyciem gąbki florystycznej lub siatki. Dzięki stałemu dostępowi do wody kwiaty w kompozycji dłużej zachowują swieżość i piękny wygląd. 

 

A może wianek

Jeśli nie jesteście przekonani do kwiatów ciętych czy kompozycji w naczyniu to proponuje postawić na wianek z suszonych roślin. To piękna i modna ozdoba do domu. Ozdobi drzwi wejściowe albo pustą ścianę. Wykonana z zasuszonych kwiatów, liści eukaliptusa czy bielonych roślin (tylko nie sztucznych !!) będzie wzbogacać pomieszczenie cały rok. 

Kwiaty w doniczce

To naprawdę super pomysł na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Moda na rośliny w domu nie ustaje. Kiedyś wyparte z wnętrz, teraz odkrywamy je na nowo, doceniamy ich urodę i zalety.

Florystki pracujące w pracownii florystycznej zawsze mają szeroki wybór kwiatów doniczkowych. Jeśli nie wiesz na co postawić. Zaufaj floryście napewno dobierze coś idealnie dopasowanego do osoby obdarowanej. 

Kupując kwiaty w doniczce, pamiętaj jednak, by wystrzegać się kaktusów. Można je dać tylko komuś, kto je kolekcjonuje i faktycznie lubi. 🙂

 

Las w słoiku 

Jeśli nie kwiaty w doniczce to może las. Bardzo modny dodatek do wnętrz. 

Każdy las komponowany jest ze specjalnie wybranych i dopasowanych do siebie roślin, dzięki czemu tworzą właściwy i odpowiedni do rozwoju ekosystem.W naszej pracowni  las w słoiku wykonywany jest przez odpowiednio wykształconą i uprawnioną do tego osobę, dlatego klienci mogą mieć pewność, że kupiona kompozycja będzie dobrze się rozwijać i doskonale prezentować przez długi czas. 

Las w słoiku to doskonały prezent dla bliskiej osoby, kupując go w naszej pracowni dodatkowo otrzymasz jeszcze list dla przyszłego właściciela. Znajdzie on w nim cenne wskazówki na temat pielęgnacji. Jeśli kupujesz szklany ogród na prezent, to możemy zapakować go w szary papier, dzięki czemu będzie od razu gotowy do wręczenia.

Mam nadzieje, że dzięki temu krótkiemu poradnikowi wiesz już jakim prezentem obdarujesz swoją babcie czy dziadka. 

    Napisz do nas już dziś

    Primrose - Pracownia Florystyczna